Dyscyplina Termin Organizator
SYSTEM BEZPOŚREDNI
Aerobik Sportowy      05-07.05.2023 PŁ Łódź
Biegi Przełajowe 31.03-01.04.2023 KŚ AZS Białystok
Brydż Sportowy 28-30.04.2023 UŚ Katowice
Ergometr Wioślarski 15-16.04.2023 AZS Warszawa
Jeździectwo 01-04.06.2023 UŚ Katowice
Judo 31.03-02.04.2023 ANS Piła
Karate WKF maj UW Warszawa
Kolarstwo Górskie 09-11.05.2023 AGH Kraków
Koszykówka 3x3 12-14.06.2023 AZS Warszawa
Lekka Atletyka 18-21.05.2023 AZS Poznań
Narciarstwo 05-08.03.2023 AZS Warszawa
Piłka nożna kobiet czerwiec UAM Poznań
Pływanie 14-16.04.2023 KŚ AZS Lublin
Snowboard 02-05.03.2023 UŚ Katowice
Strzelectwo Sportowe    
Szachy 10-12.03.2023 PBS Bydgoszcz
Szermierka kwiecień/maj UW Warszawa
Trójbój Siłowy 05-07.05.2023 UŚ Katowice
Wioślarstwo 19-21.05.2023 UKW Bydgoszcz
Wspinaczka Sportowa 23-26.03.2023 AZS Katowice
Żeglarstwo 22-25.05.2023 AZS Warszawa
SYSTEM ELIMINACYJNY
BADMINTON
Półfinał A (północ) 17-19.03.2023 AMW Gdynia
Półfinał B (południe) 17-19.03.2023 KUL Lublin
Turniej Finałowy 14-16.04.2023 AZS Katowice
FUTSAL KOBIET
Półfinał A (północ) 26-29.01.2023 SGGW Warszawa
Półfinał B (południe) 26-29.01.2023 PL Lublin
Turniej Finałowy 23-26.02.2023 PG Gdańsk
FUTSAL MĘŻCZYZN
Półfinał A 02-05.02.2023 UMK Toruń
Półfinał B 03-05.02.2023 UW Warszawa
Półfinał C 02-05.02.2023 UEK Kraków
Półfinał D 09-12.02.2023 Collegium Witelona
Turniej Finałowy 23-26.02.2023 PG Gdańsk
KOSZYKÓWKA KOBIET
Półfinał A (północ) 27-30.04.2023 AWFiS Gdańsk
Półfinał B (południe) 01-03.05.2023 UŚ Katowice
Turniej Finałowy 25-28.05.2023 UMCS Lublin
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
Półfinał A 04-07.05.2023 AMW Gdynia
Półfinał B 15-18.04.2023 UŁ Łódź
Półfinał C 06-08.04.2023 PO Opole
Turniej Finałowy 25-28.05.2023 UMCS Lublin
PIŁKA NOŻNA
Półfinał A maj USz Szczecin
Półfinał B 15-16.05.2023 SGH Warszawa
Półfinał C 22-23.05.2023 UEK Kraków
Półfinał D 20-21.05.2023 UŚ Katowice
Turniej Finałowy 18-21.06.2023 SGH Warszawa
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
Półfinał A (północ) 11-14.05.2023 UW Warszawa
Półfinał B (południe) 21-23.04.2023 UE Katowice
Turniej Finałowy 25-28.05.2023 PO Opole
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Półfinał A 21-23.04.2023 UZ Zielona Góra
Półfinał B 27-30.04.2023 UW Warszawa
Półfinał C 01-03.05.2023 URz Rzeszów
Turniej Finałowy 25-28.05.2023 PO Opole
PIŁKA SIATKOWA KOBIET
Półfinał A 20-23.04.2023 UMK Toruń
Półfinał B 16-19.04.2023 AZS Olsztyn
Półfinał C 21-23.04.2023 UMe Lublin
Półfinał D kwiecień Collegium Witelona
Turniej Finałowy 11-14.05.2023 UAM Poznań
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
Półfinał A 20-23.04.2023 ZUT Szczecin
Półfinał B 20-23.04.2023 AZS Olsztyn
Półfinał C 20-23.04.2023 UEK Kraków
Półfinał D kwiecień Collegium Witelona
Turniej Finałowy 11-14.05.2023 UAM Poznań
SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET i MĘŻCZYZN
Półfinał A 28-30.05.2023 UMK Toruń
Półfinał B maj UW Warszawa
Półfinał C 29-30.05.2023 KUL Lublin
Półfinał D 28-29.05.2023 AZS Katowice
Turniej Finałowy czerwiec AZS Warszawa
TENIS
Półfinał A (północ) 25-28.05.2023 UE Poznań
Półfinał B (południe) 11-14.05.2023 PK Kraków
Turniej Finałowy 08-11.06.2023 AZS OŚ Łódź
TENIS STOŁOWY
Półfinał A 18-19.03.2023 UPr Wrocław
Półfinał B 17-19.03.2023 KŚ AZS Białystok
Półfinał C 18-19.03.2023 PRz Rzeszów
Turniej Finałowy 12-14.05.2023 UG Gdańsk
UNIHOKEJ
Półfinał A (północ) 21-23.04.2023 AZS Warszawa
Półfinał B (południe) 19-21.05.2023 PL Lublin
Turniej Finałowy 08-11.06.2023 PRz Rzeszów

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb