Dyscyplina Termin Organizator Profil
SYSTEM BEZPOŚREDNI
Aerobik Sportowy      22-24.04.2022 AZS Kraków
Biegi Przełajowe marzec/kwiecień KŚ AZS Lublin
Brydż Sportowy 01-03.04.2022 UŚ Katowice
Ergometr Wioślarski kwiecień AZS Warszawa
Jeździectwo 26-29.05.2022 UŚ Katowice
Judo 01-03.04.2022 PUSS Piła
Karate WKF maj UW Warszawa
Kolarstwo Górskie 17-19.05.2022 AGH Kraków
Koszykówka 3x3 06-08.06.2022 AZS Warszawa
Lekka Atletyka maj/czerwiec AZS Poznań
Narciarstwo 06-09.03.2022 AZS Warszawa
Piłka nożna kobiet 05-08.06.2022c UAM Poznań
Pływanie kwiecień AZS OŚ Łódź
Snowboard 03-06.03.2022 UŚ Katowice
Strzelectwo Sportowe kwiecień/maj UKW Bydgoszcz
Szachy marzec/kwiecień GWSH Katowice
Szermierka kwiecień/maj UW Warszawa
Trójbój Siłowy 06-08.05.2022 UŚ Katowice
Unihokej maj/czerwiec AZS Warszawa
Wioślarstwo maj UKW Bydgoszcz
Wspinaczka Sportowa marzec/kwiecień UMe Lublin
Żeglarstwo maj/czerwiec AZS Warszawa
SYSTEM ELIMINACYJNY
BADMINTON
Półfinał A (północ) marzec AMW Gdynia
Półfinał B (południe) marzec PŁ Łódź
Turniej Finałowy 08-10.04.2022 AZS Katowice
FUTSAL KOBIET
Półfinał A (północ) 20-23.01.2022 PŁ Łódź
Półfinał B (południe) 10-13.02.2022 PRz Rzeszów
Turniej Finałowy 26.02-01.03.2022 UEK Kraków
FUTSAL MĘŻCZYZN
Półfinał A 27 stycznia - 13 lutego UMK Toruń
Półfinał B 27 stycznia - 13 lutego UW Warszawa
Półfinał C 27 stycznia - 13 lutego PL Lublin
Półfinał D 27-30.01.2022 UŚ Katowice
Turniej Finałowy 23-26.02.2022 UEK Kraków
KOSZYKÓWKA KOBIET
Półfinał A (północ) 27 kwietnia - 8 maja AWFiS Gdańsk
Półfinał B (południe) 27 kwietnia - 8 maja UMCS Lublin
Turniej Finałowy 26-29.05.2022 PO Opole
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
Półfinał A 27 kwietnia - 8 maja AMW Gdynia
Półfinał B 27 kwietnia - 8 maja UPr Lublin
Półfinał C 05-08.05.2022 AGH Kraków
Turniej Finałowy 26-29.05.2022 PO Opole
PIŁKA NOŻNA
Półfinał A 15 - 25 maja UKW Bydgoszcz
Półfinał B 15 - 25 maja SGGW Warszawa
Półfinał C 15 - 25 maja PRz Rzeszów
Półfinał D 23-24.05.2022 PO Opole
Turniej Finałowy czerwiec PG Gdańsk
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
Półfinał A (północ) maj (do 22) UW Warszawa
Półfinał B (południe) maj (do 22) PWSZ Legnica
Turniej Finałowy 09-12.06.2022 AZS Katowice
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Półfinał A 20-22.05.2022 Lubuska OŚ AZS
Półfinał B maj (do 22) UW Warszawa
Półfinał C 17-19.05.2022 PO Opole
Turniej Finałowy 09-12.06.2022 AZS Katowice
PIŁKA SIATKOWA KOBIET
Półfinał A 7 - 24 kwietnia AWFiS Gdańsk
Półfinał B 7 - 24 kwietnia AZS Olsztyn
Półfinał C 7 - 24 kwietnia PL Lublin
Półfinał D 21-24.04.2022 AZS Katowice
Turniej Finałowy 05-08.05.2022 UAM Poznań
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
Półfinał A 07-10.04.2022 ZUT Szczecin
Półfinał B 7 - 24 kwietnia AZS Olsztyn
Półfinał C 7 - 24 kwietnia UEK Kraków
Półfinał D 08-10.04.2022 UPr Wrocław
Turniej Finałowy 05-08.05.2022 UAM Poznań
SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET i MĘŻCZYZN
Półfinał A 22 - 31 maja UMK Toruń
Półfinał B 22 - 31 maja AZS Warszawa
Półfinał C 22 - 31 maja PL Lublin
Półfinał D 29-31.05.2022 AZS Katowice
Turniej Finałowy czerwiec UG Gdańsk
TENIS
Półfinał A (północ) 12 - 22 maja AZS OŚ Łódź
Półfinał B (południe) 12 - 22 maja UE Katowice
Turniej Finałowy czerwiec PG Gdańsk
TENIS STOŁOWY
Półfinał A marzec UPr Poznań
Półfinał B marzec PL Lublin
Półfinał C 11-13.03.2022 PRz Rzeszów
Turniej Finałowy kwiecień UG Gdańsk

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb