Dyscyplina Termin Organizator Profil
SYSTEM BEZPOŚREDNI
Aerobik Sportowy 9-12.05.2019 OŚ AZS Katowice
Biegi Przełajowe 12-13.04.2019 KŚ AZS woj. podlaskiego
Brydż Sportowy kwiecień/maj 2019 DOŚ AZS
Ergometr Wioślarski 13-14.04.2019 AZS Warszawa
Jeździectwo 30.05-2.06.2019 UŚ Katowice
Judo 12-14.04.2019 PWSZ Piła
Karate WKF 25-26.05.2019 UPr Wrocław
Kolarstwo Górskie 26-28.04.2019 OŚ AZS Katowice
Lekka Atletyka 23-26.05.2019 OŚ AZS Łódź
Narciarstwo 24-28.02.2019 AZS Warszawa
Pływanie 4-6.04.2019 KŚ AZS Lublin
Snowboard 28.02-3.03.2019 UŚ Katowice
Strzelectwo Sportowe 12-14.04.2019 UKW Bydgoszcz
Szachy 18-20.01.2019 UE Katowice
Szermierka 11.05.2019 UAM Poznań
Trójbój Siłowy maj 2019 UŚ Katowice
Wioślarstwo 17-19.05.2019 UKW Bydgoszcz
Wspinaczka Sportowa 4-7.04.2019 OŚ AZS Katowice
Żeglarstwo 3-6.06.2019 AZS Warszawa
SYSTEM ELIMINACYJNY
BADMINTON
Półfinał A (północ) 22-24.03.2019 UMe Łódź
Półfinał B (południe) marzec 2019 UŚ Katowice
Turniej Finałowy kwiecień 2019 AGH Kraków
FUTSAL KOBIET
Półfinał A (północ) 17-20.01.2019 UAM Poznań
Półfinał B (południe) 24-27.01.2019 UJ Kraków
Turniej Finałowy 21-24.02.2019 PO Opole
FUTSAL MĘŻCZYZN
Półfinał A 31.01-3.02.2019 OŚ AZS Toruń
Półfinał B 25-28.01.2019 UW Warszawa
Półfinał C 24-27.01.2019 UPr Lublin
Półfinał D 31.01-3.02.2019 UŚ Katowice
Turniej Finałowy 21-24.02.2019 PO Opole
KOSZYKÓWKA KOBIET
Półfinał A 9-12.05.2019 UPr Wrocław
Półfinał B maj 2019 UW Warszawa
Półfinał C 9-12.05.2019 UŚ Cieszyn
Turniej Finałowy maj/czerwiec 2019 UW Warszawa
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
Półfinał A 9-12.05.2019 Politechnika Poznańska
Półfinał B 9-12.05.2019 Uniwersytet Łódzki
Półfinał C 9-12.05.2019 UPr Lublin
Półfinał D maj 2019 PO Opole
Turniej Finałowy maj/czerwiec 2019 UW Warszawa
PIŁKA NOŻNA
Półfinał A maj 2019 PG Gdańsk
Półfinał B maj 2019 AZS Warszawa
Półfinał C 19-21.05.2019 OŚ AZS Rzeszów
Półfinał D maj 2019 PO Opole
Turniej Finałowy maj/czerwiec 2019 PWSZ Leszno
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
Półfinał A (północ) maj 2019 UKW Bydgoszcz
Półfinał B (południe) 16-19.05.2019 OŚ AZS Katowice
Turniej Finałowy 6-9.06.2019 UEK Kraków
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Półfinał A maj 2019 UKW Bydgoszcz
Półfinał B 16-19.05.2019 Uniwersytet Łódzki
Półfinał C maj 2019 PO Opole
Turniej Finałowy 6-9.06.2019 UEK Kraków
PIŁKA SIATKOWA KOBIET
Półfinał A 10-13.04.2019 PP Poznań
Półfinał B kwiecień 2019 SGGW Warszawa
Półfinał C 11-14.04.2019 UEK Kraków
Półfinał D 11-14.04.2019 UŚ Cieszyn
Turniej Finałowy 9-12.05.2019 PRz Rzeszów
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
Półfinał A 4-7.04.2019 OŚ AZS Toruń
Półfinał B 11-14.04.2019 OŚ AZS Olsztyn
Półfinał C 11-14.04.2019 PL Lublin
Półfinał D kwiecień 2019 UE Katowice
Turniej Finałowy 9-12.05.2019 URz Rzeszów
SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET i MĘŻCZYZN
Półfinał A maj 2019  
Półfinał B maj 2019 AZS Warszawa
Półfinał C 28-30.05.2019 KUL Lublin
Półfinał D 26-28.05.2019 OŚ AZS Katowice
Turniej Finałowy 14-16.06.2019 Uniwersytet Gdański
TENIS
Półfinał A maj 2019 PG Gdańsk
Półfinał B 16-19.05.2019 OŚ AZS Łódź
Półfinał C maj 2019 UE Katowice
Turniej Finałowy 6-9.06.2019 OŚ AZS Łódź
TENIS STOŁOWY
Półfinał A marzec 2019 UPr Poznań
Półfinał B 16-17.03.2019 UMe Łódź
Półfinał C 15-17.03.2019 PRz Rzeszów
Półfinał D marzec 2019 PWSZ Nysa
Turniej Finałowy 12-14.04.2019 UG Gdańsk

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb