Dyscyplina Termin Organizator Profil
SYSTEM BEZPOŚREDNI
Aerobik Sportowy 6-9.05.2021 AZS Katowice
Biegi Przełajowe 16-17.04.2021 KŚ AZS woj. podlaskiego
Brydż Sportowy 14-16.05.2021 UW Warszawa
Ergometr Wioślarski 17-18.04.2021 AZS Warszawa
Jeździectwo 27-30.05.2021 UŚ Katowice
Judo 21-23.05.2021 PUSS Piła
Karate WKF 29-30.05.2021 UPr Wrocław
Kolarstwo Górskie 25-27.05.2021 AGH Kraków
Koszykówka 3x3 czerwiec AZS Warszawa
Lekka Atletyka 20-23.05.2021 AZS Katowice
Narciarstwo 28.02-3.03.2021 AZS Warszawa
Piłka nożna kobiet maj/czerwiec AZS Szczecin
Pływanie 15-17.04.2021 KŚ AZS Lublin
Snowboard 18-21.02.2021 UŚ Katowice
Strzelectwo Sportowe 9-11.04.2021 UKW Bydgoszcz
Szachy 9-11.04.2021 UE Katowice
Szermierka 10-11.04.2021 UAM Poznań
Trójbój Siłowy 23-25.04.2021 UŚ Katowice
Unihokej 6-9.06.2021 AZS Warszawa
Wioślarstwo 14-16.05.2021 UKW Bydgoszcz
Wspinaczka Sportowa 25-28.03.2021 AZS Katowice
Żeglarstwo 24-27.05.2021 AZS Warszawa
SYSTEM ELIMINACYJNY
BADMINTON
Półfinał A (północ) 12-14.03.2021 UMe Łódź
Półfinał B (południe) 19-21.03.2021 AGH Kraków
Turniej Finałowy 16-18.04.2021 UMe Łódź
FUTSAL KOBIET
Półfinał A (północ) 28-31.01.2021 UW Warszawa
Półfinał B (południe) 28-31.01.2021 UEK Kraków
Turniej Finałowy 25-28.02.2021 UAM Poznań
FUTSAL MĘŻCZYZN
Półfinał A 4-7.02.2021 UMK Toruń
Półfinał B 4-7.02.2021 UŁ Łódź
Półfinał C 4-7.02.2021 PŚk Kielce
Półfinał D 4-7.02.2021 UŚ Katowice
Turniej Finałowy 28.02-03.03.2021 UAM Poznań
KOSZYKÓWKA KOBIET
Półfinał A (północ) 13-16.05.2021 UW Warszawa
Półfinał B (południe) 6-9.05.2021 UPr Lublin
Turniej Finałowy 27-30.05.2021 UMe Łódź
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
Półfinał A 30 IV - 16 V do ustalenia
Półfinał B 6-9.05.2021 UW Warszawa
Półfinał C 1-4.05.2021 AGH Kraków
Turniej Finałowy 27-30.05.2021 UŁ Łódź
PIŁKA NOŻNA
Półfinał A 16 - 26 V PG Gdańsk
Półfinał B 16 - 26 V SGGW Warszawa
Półfinał C 16-18.05.2021 UMCS Lublin
Półfinał D 15-17.05.2021 UŚ Katowice
Turniej Finałowy czerwiec PO Opole
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
Półfinał A (północ) 20-23.05.2021 UW Warszawa
Półfinał B (południe) 13-16.05.2021 AZS Katowice
Turniej Finałowy 10-13.06.2021 AZS Katowice
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
Półfinał A 21-23.05.2021 Lubuska OŚ AZS
Półfinał B 28-31.05.2021 UW Warszawa
Półfinał C maj PO Opole
Turniej Finałowy 10-13.06.2021 AZS Katowice
PIŁKA SIATKOWA KOBIET
Półfinał A 11-14.04.2021 UAM Poznań
Półfinał B 18-21.04.2021 AZS Olsztyn
Półfinał C 22-25.04.2021 UPr Lublin
Półfinał D 8-11.04.2021 UPr Wrocław
Turniej Finałowy 6-9.05.2021 UEK Kraków
PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN
Półfinał A 11-14.04.2021 UAM Poznań
Półfinał B 15-18.04.2021 AZS Olsztyn
Półfinał C 22-25.04.2021 PL Lublin
Półfinał D 8 - 25 IV PO Opole
Turniej Finałowy 6-9.05.2021 UEK Kraków
SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET i MĘŻCZYZN
Półfinał A 23 - 30 V AZS Szczecin
Półfinał B 30.05-1.06.2021 AZS Warszawa
Półfinał C 25-27.05.2021 PL Lublin
Półfinał D 30.05-01.06.2021 AZS Katowice
Turniej Finałowy czerwiec UG Gdańsk
TENIS
Półfinał A (północ) maj UE Poznań
Półfinał B (południe) 13-16.05.2021 UE Katowice
Turniej Finałowy czerwiec PG Gdańsk
TENIS STOŁOWY
Półfinał A 28-30.03.2021 UG Gdańsk
Półfinał B 23-25.03.2021 PL Lublin
Półfinał C 28-30.03.2021 PRz Rzeszów
Turniej Finałowy 25-27.04.2021 PRz Rzeszów

Wideo

Popup

btrrttbhrrbrtb